Category: Uncategorized

 • Olta Gixhari qan me dënesë: Fyen Big Brotherin!

  Olta Gixhari qan me dënesë: Fyen Big Brotherin!

  Olta Gixhari qan me dënesë: Fyen Big Brotherin! “Banorja e Big Brother Vip”, Olta Gixhari këto ditë ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të debateve që ka krijuar me banorët e tjerë brenda shtëpisë. Ajo ka nisur ditën me të qara duke thënë se nuk e di a dëshiron që të vazhdojë më […]

 • Leonora gatuan pite, ky është rezultati!

  Leonora gatuan pite, ky është rezultati!

  Leonora gatuan pite, ky është rezultati! Ani pse ka shkelur në të 40-tat, këngëtarja Leonora Jakupi edhe më tej është ndër beqaret më të lakmuara e komentuara në vend. Këngëtarja Leonora Jakupi është shumë e dashur për publikun. Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër […]

 • Momente tmerruese gjatë fluturimit Prishtinë-Bazel: Udhëtarët përplasen për tavan nga turbulencat

  Momente tmerruese gjatë fluturimit Prishtinë-Bazel: Udhëtarët përplasen për tavan nga turbulencat

  Momente tmerruese gjatë fluturimit Prishtinë-Bazel: Udhëtarët përplasen për tavan nga turbulencat Gjatë fluturimit Prishtinë – Bazel udhëtarët kanë parë tmerrin me sy. Aeroplani u përcoll me turbulenca të frikshme. “Daily Mail” ka publikuar pamjet me titullin “stjuardesja fluturon nga turbulenca e dhunshme”. Në videon e publikuar tregohet se bëhet fjalë për fluturimin nga Prishtina për […]

 • ‘Martohen’ Luizi e Kiara, puthen për herë të parë

  ‘Martohen’ Luizi e Kiara, puthen për herë të parë

  ‘Martohen’ Luizi e Kiara, puthen për herë të parë Dasma tradicionale ne Big Brother Vip Albania, edhe këtë vite është zhvilluar në këtë spektakël. Çifti i cili u zgjodhën për këtë dasmë pa dyshim se janë Luizi dhe Kiara, shkruan InfoKosova. Kiara dhe Luizi janë dy nga emrat më të përfolur në këtë edicion të […]

 • Kiara nuk mban dot lotët pas këngës që ia dedikoj Luizi

  Kiara nuk mban dot lotët pas këngës që ia dedikoj Luizi

  Kiara nuk mban dot lotët pas këngës që ia dedikoj Luizi Luizi së bashku me artistin e mirënjohur Altin Shira kanë kënduar në “dasmën” e këngëtarit Ejlli brenda shtëpisë së Big Brother. Ai u betua për dashuri të përjetshme sonte së bashku me moderatoren Kiara Tiro. Madje ata shkëmbyen dhe puthjen e shumëpritur. Por teksa […]

 • Kjo nuk pritej, ja çka beri shoqja e ngushtë e Kiares pasi kjo e fundit u puth me Luizin

  Kjo nuk pritej, ja çka beri shoqja e ngushtë e Kiares pasi kjo e fundit u puth me Luizin

  Kjo nuk pritej, ja çka beri shoqja e ngushtë e Kiares pasi kjo e fundit u puth me Luizin Sonte në shtëpinë e Big Brother Vip Albania2, u mbajte dasma tradicionale brenda shtëpisë. Çifti i cili ‘kurorëzoj’ dashurinë e tyre me martës në BBV, ishin Luizi dhe Kiara. Një dasmë e cila pati një shikueshmëri […]

 • Kërcënim nga babai i Stresit? Alaudini flet për herë të parë

  Kërcënim nga babai i Stresit? Alaudini flet për herë të parë

  Kërcënim nga babai i Stresit? Alaudini flet për herë të parë Prezantuesi i Big Brother VIP Kosova, Alaudin Hamiti i është përgjigjur një varg pyetjesh në rrjete sociale nga fansat. Një prej tyre ka pasur të bëjë me një lajm të pavërtetë që po përflitet prej disa ditësh në rrjete sociale. “Përse nuk po e […]

 • Luizi mbanë premtimin që i dha Arbanës, lë cigaren pas puthjes me Kiaren

  Luizi mbanë premtimin që i dha Arbanës, lë cigaren pas puthjes me Kiaren

  Luizi mbanë premtimin që i dha Arbanës, lë cigaren pas puthjes me Kiaren Luiz Ejlli është njëri nderë banoret më të përfolur në rrjetet sociale e kjo për shkak të pjesëmarrjes së tij në spektaklin më të ndjekur të momentit “Big Brother Vip Albania 2”. Ai sonte u ‘martua’ me banoren Kiara, për të cilën […]

 • Puthja ndodhi, por njerëzit kanë një shqetësim

  Puthja ndodhi, por njerëzit kanë një shqetësim

  Puthja ndodhi, por njerëzit kanë një shqetësim Dasma fiktive në shtëpinë e Big Brother Vip, solli dhe puthjen e shumëpritur nga Luizi dhe Kiara, e cila tashmë kanë pushtuar rrjetin duke u komentuar ne mase te madhe dasma dhe puthja e tyre. Midis shumë komenteve të kënaqura disa shprehen se kjo mund të jetë vetëm […]

 • Nora fotografohet në restorant, habit me kapelën që ka vë në kokë!

  Nora fotografohet në restorant, habit me kapelën që ka vë në kokë!

  Nora fotografohet në restorant, habit me kapelën që ka vë në kokë! Këngëtarja Nora Istrefi, vazhdon të jetë emër shumë i komentuar në mediat rozë, jeta e saj profesionale dhe ajo private gjithmonë kanë tërhequr vëmendjen e shumë adhurueseve të sa. Tani, ajo pas ndarjes nga Robert Berisha, është fokusuar shumë në karrierën e saj, […]