मात्र 99 हजारमा 19 मोडेल को यमहा इस्कुटर

दाङ मा तु यमाहाको इस्कुटर बिक्रीमा छ मुल्य रु मात्र 99 हजार हो इन्सुरेन्स सबै को ब्यबस्था छ र बिदेश जानू पर्ने भएको ले तु बेच्न लाको र पास खर्च हजुरको लाग्ने छ र इस्कुटर 125 सि.सि को यकदम फेरेस छ राम्रो छ one हेन्ड हो र तु बेच्नु पर्ने भएको ले बेच्न लाको हो र यकदम सस्टा बाईक इस्कुटर कार किनु परेमा हामिलाई सम्झनुहोस हाम्रो रिकन्डिसन मा सबै सेवा उपलब्ध भएको जानकारी गाराईन्छ इस्कुटर मात्र 40 हजार देखि माथी तिरको पाईन्छ र गाडी पनि हामी सग उपलब्ध छ र बाईक हरु हेरि हेरि छ्न 40 हजार देखि लगेर पल्सर डुक Fz ra v3 जिक्सर जुन साहियनी हामी सग छन र इसकुटर ले राम्रो तेलको माईलेज दिन्छु । इस्कुटर राम्रो छ ढुक्क भएर किन्दा हुन्छ र चाहिएको ले sms गर्नुहोला inbox मा फोन उठाउने टाईम हुदैन या हाम्रो सेकेन्ड बाईक बिक्री बितरण मा आयर सोधनुहोस ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *