ओलीलाई योगेश भट्टराईको जवाफ : ‘मलाई पाथिभरा माताले सत्यको पक्षमा लाग्न आदेश दिनुभयो’

पूर्वपर्यटनमन्त्री तथा नेकपा प्रचण्ड-माधव समूहका नेता योगेश भट्टराईले प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीकै कारणमात्रै आफूले निर्वाचन नजितेको बताएका छन् । ताप्लेजुङ कम्युनिष्टको किल्ला भएकाले आफूले चुनाव जितेको बताएका छन् ।

ओली २०७४ को निर्वाचनमा मात्रै ताप्लेजुङमा भाषण गरेको भन्दै त्यसअघि २०४२४३ देखिनै त्यो क्षेत्र कम्युनिष्टकै किल्ला भएकाले आफूले चुनाव जितेको उनले दावी गरे । चुनावी अभियानमा गरेको सहयोगका लागि ओलीलाई आफूले धन्यवाद दिएको पनि स्मरण गरे ।

ताप्लेजुङको विरोध सभालाई सम्बोधन गर्दै नेता भट्टराईले अहिले आफू सत्यको पक्षमा रहेको र ओलीलाई समर्थन गर्न नसकेको बताए । आफूलाई पाथिभरा माता र ताप्लेजुङका जनताले प्रतिगमनको विरुद्धमा जान आदेश दिएकाले आफू अहिले ओली विरोधमा र सत्यको पक्षमा रहेको बताए ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *