Xhevahir Zeneli: Kejvina Kthella më kujton nënën time! E dini pse?


Xhevahir Zeneli: Kejvina Kthella më kujton nënën time! E dini pse?

Aktori shume i dashur per publikun Xhevahir Zeneli njihet per batutat e tij te shumta. Sa here qe e ftojne diku ai gjithmone e argeton publikun me batutat e humorin e tij duke shkaktuar te qeshura.

E njejta gje ka ndodhur kur ai u ftua dikur ne emisionin e Ermal Mamaqit “Xing”. Kejvina Kthella e cila së fundmi ishte pjese e Big Brother Vip ju afrua aktorit te njohur me nje veshje prøvokuese, nje dekølte te hapur tek pjesa e gjøksit.

Pamja e saj terheqese beri qe Xhevahir Zeneli te niste me batuta. Sapo pa Kejvinën, Xhevahir Zeneli tha: “Uau. Më kujton nënën time”, duke treguar se nëna e tij i fshihte lekët në gjøks. “Mendon ti që femrat janë si vera? Sa më e vjetër të jetë vera, aq më e mirë bëhet”, ishte pyetja e Kejvinës për aktorin.

Nderkohe SPAK ka kërkuar këtë të martë nga GJKKO që të konfiskohet një pjesë e pasurisë së Kejvina Kthjellës. Modelja e rrjeteve sociale është vënë nën shënjestër nga drejtësia për shkak të lidhjes së saj të dashurisë me Redjan Rrajën. Ky i fundit u arrestua pasi dyshohet se kreu atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoji.

Mësohet se nën pronësinë e Rrajës ka disa apartamenteve, makinave luksoze, ora Rolex dhe shuma parash. Mirëpo SPAK ka shkuar edhe më tej duke kërkuar konfiskimin e pasurive të shpërndara të Redjan Rrajës tek personat e tjerë.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *