Reja e Afrim Muqiqit sjell imazhet me të bukura me burrin dhe vajzën e saj


Reja e Afrim Muqiqit sjell imazhet me të bukura me burrin dhe vajzën e saj

Reja e këngëtarit të mirënjohur të muzikës popullore, Afrim Muçiqit, Albertina Krajkova është një ndër nuset më të komentuara të estradës.

Ajo është mjaft aktiv në rrjete sociale, në të cilat publikon imazhe të ndryshme nga jeta e saj, shkruan ORAinfo.

Kohë me parë, ajo u bë nënë për herë të parë duke sjell në jetë një vazjë.

E për festat e Vitit të Ri, Albertina ka sjell disa imazhe ku shfaqet në krah të burrit dhe vajzës së saj.

Të veshur bukur dhe në disponim të mirë, Albertina po duket kaq e lumtur pranë dy të dashurve të saj. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *