Kiara Tito tregon për herë të parë për historinë e saj me Butrint Imerin


Kiara Tito tregon për herë të parë për historinë e saj me Butrint Imerin

Moderatorja dhe modelja e njohur shqiptare, Kiara Tito është një nga konkurrentet e këtij edicioni të dytë të reality show-t shumë të ndjekur, Big Brother VIP Albania 2.

Së fundmi, në një bisedë me disa nga banorët e tjerë në shtëpi, ajo ka dhënë detaje nga lidhja e saj e mëparshme.

Kiara ka qenë e lidhur më parë me këngëtarin e njohur shqiptar Butrint Imeri, teksa ka treguar se edhe pse nuk bashkëjetonte me të, ajo dhe ish-partneri i saj qëndronin dhe kalonin shumë kohë te shtëpitë e njëri-tjetrit.

Historia e saj nuk ka kaluar pa u vënë re nga këngëtari Luiz Ejlli, i cili duket se ka interes kundrejt saj.

‘Nuk kemi bashkëjetuar, më shumë kemi jetuar te shtëpia e njëri-tjetrit. Rrinim shumë bashkë”, tha Kiara Tito, ndërsa pas deklaratës së saj ka ndërhyrë menjëherë edhe Luiz Ejlli: Kjo kur është shumë e afeksionuar, të mban afër!”, tha këngëtari.

E pas kësaj ndërhyrje të Luizit, Kiara i ka kthyer përgjigje, duke thënë se ajo bëhet tjetër njeri kur afeksionohet. “Atë se di ti, se u..


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *