Andi tallet keq me Vivien (Video)


Andi tallet keq me Vivien (Video)

Mbreme ne naten e nderrimit te moteve banoret e Big Brother Vip Kosova festuan duke sjellur edhe nje program te bukur per publikun me kenge e humore te pergatitura enkas per kete nate.

Por, Vivit sot i është dukur se shtëpia ka ndryshuar pas natës së mbrëmshme, ajo ka thënë se diçka po i duket ndryshe, “Një gjë ndryshe po iu duket, edhe shtëpia po më duket si ndryshe”, tha ajo.

Më pas, Andi ironizoi me këtë mendim të saj, duke thënë se e kanë zgjeruar shtëpinë “Vivi, mbrëmë kur kemi fjetur të gjithë e kanë zgjeru shtëpinë, e kanë bërë më të madhe”, u shpreh Andi.

Ndryshe, Vivien dhe Andi jane te nominuar bashke me Xhulin dhe Stresin ku te henen do te vendoset se cili nga banoret do ta le shtepine e Big Brother Vip Kosova.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *