Learta është vajzë hasreti, por kjo femër është ‘binjakja’ e saj!


Learta është vajzë hasreti, por kjo femër është ‘binjakja’ e saj!

Learta Jakupi është nusja më e famshme e estradës sonë.

Ajo është reja e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit, përcjell ORAinfo.

Learta është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Ajo se fundmi ka dalë me kunatë për të festuar Vitin e Ri.

Të rregulluara bukur dhe të veshura me stil, Learta dhe Gresa po duken si me qenë ‘binjake’.

Ato po shfaqen kaq të lumtura pranë njëra-tjetërs. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *