Bora dhe Donaldi në vallëzim të ëmbël nën ritmin e këngës ”Xixëllonja”


Bora dhe Donaldi në vallëzim të ëmbël nën ritmin e këngës ”Xixëllonja”

Bora dhe Donaldi vazhdojnë të jenë një nga çiftet më të komentuara të showbizzit shqiptarë.

Dyshja janë një nga çiftet edhe më të dashura nga publiku.

Së fundmi kanë qenë pjesë e ndjenjës së finales të spektaklit ”Dancing With The Stars”, ku Bora ka qenë prezantuese.

Nga ky organizim është publikuar edhe një video e çiftit derisa kanë qenë duke vallëzuar nën ritmin e këngës hit të Gilit, ”Xixëllonjat”.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *