Xhuli dhe Arta të ngjitura me njëra-tjetrën, kritikohen për vallëzimin sensual


Banorja më e përfolur e Big Brother, Juliana Nura ka marrë përsëri vëmendjen e publikut.

Kësaj radhe, bujë bëri vallëzimi i saj me aktoren, Arta Selimi.

Ato shihen shumë afër njëra – tjetrës, duke bërë një vallëzim sensual.

Videoja shkoi viral dhe u kritikua nga ndjekësit për shkak të afërsisë së dyshes, Nura – Selimi.

“Keni dal fare”, “aman fikni kamerat” e “turp çka na servohet në televizione” – ishin vetëm disa nga komentet nergative që mori videoja.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *