Shyhrete Behluli thotë “S’po dim me u plakë” jem bo ..(VIDEO)


Shyhrete Behluli, është njëra nga ikonat e muzikës shqiptare.

Kengetarja kohë të gjatë është pjesë e skenës muzikore.
Ajo asnjëherë nuk është ndalur duke sjellë shumë këngë e hite.

Krahas muzikës, Shyhretja shfaqet shumë aktive edhe në rrjetet sociale.
Ne projektin e fundit ajo iu drejtohet të gjitha grave me këngën e re, “S’po dim me u plakë”.

Kengetarja ka publikuar këngën e re shumë festive.
Në këtë këngë të re ajo iu drejtohet të gjitha grave me admirim se si vitet po kalojnë dhe gjithnjë janë të bukura.

Këngën e re “Jem bo gjyshe, jem bo vjehrra” mund ta ndiqni të plotë më lartë.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *