Learta e kunata e saj e teprojnë me pamje artificiale, po duken si kukulla silikoni


Learta dhe Neca janë shumë të njohura dhe të dashura për publikun.

Ato janë kunata dhe shihen vazhdimisht bashkë, përcjell ORAinfo.

Edhe sot dy kunatat kanë publikuar një pamje bashkë.

Por, ajo që bie në sy është pamja e tyre tejet artificiale./ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *