E papritur! Konkurrentja e njohur largohet nga ”Big Brother VIP”, ja arsyeja


Moderatorj Zhaklina Gjolla ka vendosur të lërë shtëpinë e “Big Brother Vip Albania.” Vetë produksioni lajmëroi banorët përmes një zarfi, ku u komunikua që Zhaklina ishte në gjendje të rënduar psikologjikez

“Pas një gjendje të rënduar psikologjike dhe pas konsultës me psikologun, Zhaklina ka kërkuar të lërë menjëherë shtëpinë”-thuhet në zarfin e kuq që morën banorët e “BBV”.

Kujtojmë se Zhaklina ka pasur jo pak momente përplasjeje me aktoren Olta Gixhari. Olta dhe Zhaklina janë kapur keq me njëra tjetrën që në hyrjen e tyre brenda shtëpisë së famshme të BBV Albania. Mirëpo “armiqësia” e tyre vijon edhe tani në fillim të vitit 2023.

Aktorja e njohur ka thënë se Zhaklina i ka hedhur disa helme.

“Ka ardhur disa herë të më hedhë helme dhe unë nuk i kam kthyer përgjigje. Pra e durova, shkova dhe e përqafova, kshuqë mendoj se durimi ka një kufi”, ka thënë ndër të tjera aktorja Olta Gixhari.

Ajo shtoi për Amosin se nuk kërkon të flasë me Zhaklinën, pasi ai është rekomandimi i Amosit, shkruan tch.

Që nga nga nata e parë e spektaklit te BBV ka pasur një “luftë të ftohtë” mes aktores Olta Gixhari dhe moderators Zhaklina Gjolla.

Edhe pse bënë “paqe” gjatë natës së ndërrimit të vitit tensionet mes tyre janë rikthyer sërish. Madje Olta Gixhari ka paralajmëruar se “do ta shkatërrojë” Zhaklinën.

Gjatë një bisede me banorët e tjerë, ajo u shpreh se moderatorja ka ardhur të bëhet e famshme por i ka bërë llogaritë gabim, “ do rri shumë shkurt e shkreta”.

“Do ta shkatërroj Zhaklinën, mbajeni mend, Do ta shkatërroj, më vjen keq se ka ardhur të bëhet e famshme këtu, por do rri shumë shkurt e shkreta, nuk i ka bërë llogaritë mirë. Është njeriu më pa rëndësi në shtëpi, rri vetëm, asnjë nuk i afrohet. Duhet ta shikojmë që ka një gotë caji personale. Nëse do kisha pirë unë me atë gotë do shikonit spektakël nga ana ime” , tha ajo.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *