Vajzat e Lutfisë janë bërë si kukulla për festë, pozojnë pranë prindërve dhe vëllait


Lutfi Haziri ka tri vajza dhe një djalë.

Vajzat e tij janë shumë të njohura për publikun, përcjell ORAinfo.

Ato edhe sonte kanë publikuar një foto bashkë me familjen e tyre.

Që të gjithë po duken tejet bukur dhe elegantë./ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *