Teksa Stresi ngacmon Gresen, ish e fejuara e tij shijon shtratin


Ditë më parë u komentua për një afermitet mes Stresit dhe banores bukuroshe Gresa Hoti, e cila u ftua nga reperi në një dark romantike.

Megjithatë reperi vendosi të largohet paksa, duke lënë hapsir të shfaqet banori tjetër Andi në mesin e tyre, shkruan InfoKosova.

Ditën e djeshme, Gresa shkoj pran krevatit të Stresit i uroj gjumin e mirë me një puthje dhe fjalën ‘te dua’, ndërsa Stresi ishte tepër i lumtur nga ky gjest.

Por ajo që ka habitur të gjithë, është përgjërimi i Stresit duke i kërkuar ish gruas së tij Kejsit të vijë e ta suprizojë në BBVK, ndërsa ajo publikon foto duke shijuar shtatin për pak relaks./InfoKosova/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *