“Sytë i kam qel…”, Elita Rudi shfaqet super hot në ditën e parë të vitit 2023


“Sytë i kam qel…”, Elita Rudi shfaqet super hot në ditën e parë të vitit 2023

Elita Rudi është një ndër moderatoret më të njohura për publikun kosovar.

Ajo tani është pjesë e spektaklit Big Brother VIP Kosova, përcjell ORAinfo.

Elita është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Imazhet e para për vitin 2023, Elita Rudi i ka sjell nga vendi i saj i punës.

Ajo ka postuar imazhe të pozuara në studion festive të ”Big Talk”.

Moderatorja ka uruar të gjithë për vitin e ri, duke thënë se e ka përmbyllur vitin me plotë lumturi.

Tutje ajo ka shkruar edhe një shkrim këshillues duke thënë:

“Sytë i kam qel, po shoh krejt çka dua dhe çka kam për zemër. E lumtur! Gëzuar viti 2023! Lëreni veten te lire, shqitni komplekset dhe smirën. Punoni, dashuroni dhe lumturohuni. Buzëqeshni jetës dhe zbuteni zemrën. Love all!”, ka qene përshrkimi që Elita ju ka bërë disa imazheve ku shfaqet e veshur me fustan të kuq e të shkurt.

Në këtë pamje ajo po duket super joshëse. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *