Nora Istrefi për Vitin e Ri vesh brekët një numër më të vogël se që duhej?


Këngëtarja superse.ksi Nora Istrefi vazhdon të mbetet në qendër të vëmendjes për shkak të pamjes së jashtme fizike.

Ajo mbetet ndër këngëtaret me një trup të tonfikuar dhe me një stil mjafte të veçante ku si gjithmonë zgjedh të duket elegante.

Së fundi ka postuar disa fotografi të reja në llogarinë e saj instagram, teksa shfaqet me fustanin rrjet, vëmendje marri brekët e saj mjaftë të vogla.

Kujtojmë së kënga e fundit quhet ‘ciao’ me të cilën pati një sukses të jashtëzakonshëm këtë vit./InfoKosova/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *