Në pantollona të ngushtë lëkure, Kallashi thekson linjat e bujshme trupore


Në pantollona të ngushtë lëkure, Kallashi thekson linjat e bujshme trupore

Kallashi është mjaft e njohur për publikun, si fillim më vallëzimet atraktive që publikonte duke u pëlqyer nga një numer i konsiderueshëm i publikut ndersa ka vite qe eshte bere e njohur.

Ajo kohëve të fundit nuk ka sjellur vallëzime të tilla por nuk i ka ndalur fotot atraktive duke theksuar format mahnitëse trupore përmes veshjeve te ngushta e të hapura qe pelqen te vesh pothuajse gjithmone.

Së fundmi Kallashi publikoi një foto ku shihet e veshur me një bluzë të shkrutër që vë në pah barkun e tonifikuar dhe pantollona lëkure që ia thekson linjat e trupit, derisa duket se kujdeset mjaft shume per veten.

Ndryshe, ajo është mjaft e ndjekur në rrjetin social Instagram ku fotot e saj marrin mijëra pëlqime e komente të bukura nga ndjekësit e saj./InfoKosova/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *