Nami në BBV/ Lëvizje provokuese dhe tëerk në pishinë, Kejvina Kthella bie në ujë teksa kërcen! Ja momenti kur banorët vrapojnë për… (VIDEO)


Nami në BBV/ Lëvizje provokuese dhe tëerk në pishinë, Kejvina Kthella bie në ujë teksa kërcen! Ja momenti kur banorët vrapojnë për… (VIDEO)

Ky është momenti kur ish-velina Kejvina Kthella ka rënë brenda në pishinë, teksa kërcente mbi një platformë.

Modelja shihet në një pjesë të klipit teksa bën lëvizje provokusese dhe tëerk para kamerave, por në një moment platforma ku po qëndronte shpërbëhet dhe ajo bie brenda në ujë.

Menjëherë i kanë ardhur në ndihmë aktorët Amos Zaharia dhe Herion Mustafaraj për ta nxjerrë nga pishina shpejt që të mos ftohej. Ndërsa e kanë mbështjellë edhe me peshqir. Situata është kaluar me të qeshur nga banorët


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *