Këta janë banorët e preferuar të Fifit në Big Brother VIP Kosova


Këta janë banorët e preferuar të Fifit në Big Brother VIP Kosova

Përmes një postimi në InstaStory, Fifi ka treguar se cilët janë banorët e saj të preferuar të shtëpisë së famshme.

Kënëgtarja nga Ferizaj tha se është bërë fanse e aktores Arta Selimi, reperit Getinjo dhe Gjon Karricës.

“Unë prej sot shpall veten fanse të Arta Selimit, Getinjos dhe Gjon Karricës”, ka shkruar Fifi.

Ndryshe, kujtojmë që vet Fifi vitin e kaluar ishte pjesë e Big Brother VIP Albania.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *