Gëzuar vitin e ri nga familja Kallaku FOTO


I lanë të gjithë të thonin fjalën e tyre, për t’u shfaqur më pas së bashku në një koncert në Prizren, me një puthje pasionante para të gjithëve, Bes Kallaku dhe Xhenisla Myrtezaj hodhën poshtë të gjithë thashethemet që kanë qarkulluar prej ditësh që dyshja ishin ndarë me njëri-tjetrin.

Aktori nuk e ka lënë me kaq këtë moment, duke bërë një tjetër reagim krahas videos ku shihet duke u puthur me Xhensilën në Instastory-n e tij, me një gjuhë të ashpër, Besi në një farë mënyre iu ka kërkuar të gjithëve të rrinë të qetë, pasi asgjë e jashtëzakonshme nuk po ndodh me jetën e tij private.

Dyshja sot kanë postuar portretin e lumtur familjarë. Çifti i cili kanë një vajzë, Ajka, kanë pozuar pranë pemës së vitit të ri.Imazhe të realizuara ditë më parë, Besi e shpërndau së fundmi duke uruar ndjekësit vitin e ri.

”Gëzuar nga shpija Kallakut!!! Zoti j’u rujt. Bekime, gjumin e omel e zemrën plot!”, ka shkruar Kallaku në mbishkrim.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *