E veshur thjeshtë dhe pa pikë grimi, Violeta Kukaj nuk njihet rrugëve të Prishtinë


Këngëtarja e njohur kosovare, Violetë Kukajn, ka kohë që nuk e kemi parë në ekran.

Ajo nuk është parë shumë e angazhuar në botën e muzikës, prandaj ka sjellë pak këngë ,shkruan ORAinfo.

Gjithsesi, pasi që i ka munguar ekranit, ndjekësit e saj i ka mbajtur aktiv me fotot e saj në rrjetet sociale.

Ajo se fundmi është fotografuar rrugëve të Prishtinës.

E veshur thjeshtë dhe pa grim, Violetë Kukaj duket person krejt tjetër.

Për ku është nisur ajo? /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *