Blero po e feston Vitin e Ri vet i dyti, publikon momente me të dashurën e re


Blero është një personazh shumë i dashur dhe i njohur për publikun.
Ai përflitet shumë edhe për jetën e tij personale, përcjell ORAinfo.

Blero ka nxitur dyshimet se është në një lidhje të re dashurie.
Dyshimet i ka ngritur edhe me postimin e fundit, ku shihet se po feston vet i dyti./ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *