Blero e festoi Vitin e Ri vet i dyti, publikoi momente me të dashurën e re


Blero e festoi Vitin e Ri vet i dyti, publikoi momente me të dashurën e re

Pak kohë pasi bëri me dije ndarjen nga ish-bashkëshortja e tij Afrona Dika, duket se Blero është gati për të përjetuar një tjetër histori tejet te bukur dashurie.

Këngëtari ka konfirmuar lidhjen e tij të re përmes një fotoje. Në Instagramin e tij dite me pare ai ka publikuar një foto duke u puthur me partneren e tij, fytyrën e së cilës e ka mbuluar me një emoji.

Blero është një personazh shumë i dashur dhe i njohur për publikun ai përflitet shumë edhe për jetën e tij personale e se fundi pas ndarjes jo pak eshte perfolur rreth statusit aktual.

Blero ka nxitur dyshimet se është në një lidhje të re dashurie, dyshimet i ka ngritur edhe me postimin e fundit, ku shihet se po feston vet i dyti./orainfo


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *