Artani tregon rastin qesharak që i kishte ndodhur në një dasmë (VIDEO)


Artani tregon rastin qesharak që i kishte ndodhur në një dasmë (VIDEO)

Mbreme banoret e Big Brother Vip Kosova kane realizuar nje mbremje te bukur per naten e vitit te ri me kenge te bukura e me humor duke i emituar banoret brenda, kete e bene Andi dhe Artani.

Artani eshte nje nga banoret me gazmor qe shpesh tregon ngjarje interesante nga jeta duke i bere te qeshin te gjithe banoret e tjere, ndersa shfaqet mjaft i afert me te gjithe ata.

Banorët ditën e parë të vitit 2023 e kanë filluar me shumë disponim e biseda, Artani është ai që vazhdimisht tregon ngjarje interesante që i kanë ndodhur, edhe sot ai e tregoi një të tillë, që i kishte ndodhur në një dasmë.

Ndryshe, Artani eshte nominuar sdisa here por eshte shpetuar nga votat e publikut ndersa javen e fundit nuk ishte nominim por mbetet te shihet ne javet ne vazhdim lojen e tij.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *