Shyhretja dhe Learta me fustana të njëjtë, nuse dhe vjeherr po duken si motra binjake


Shyhretja dhe Learta me fustana të njëjtë, nuse dhe vjeherr po duken si motra binjake

Shyhrete Behluli vazhdon të jetë një ndër këngëtaret më të dalluara në skenën muzikore, ajo me zërin unik që ka në çdo kohë krijon atmosferë të madhe dhe është unike në çdo aspekt. Përveç kësaj, këngëtarja në fjalë mbetët unike edhe në stilin që ka, duke mos ua lëshuar rrugën as vajzave të reja, ku ne secilen paraqitje merre vemendje me rrobat me shume stil qe gjithmone vesh.

Edhe ne dasma por edhe ne video klipe ku shihet bashke me vajzen e saj Engjellushen shpesh komentohet se nuk ia leshon rrugen vajzes pasi duket shume me e re se sa moshen qe realisht e ka. Në një imazh të fundit, derisa shihet bashkë me të rejën, të dyja kanë zgjedhur nuancën e njëjtë të fustaneve, se sa bukur duken, e dëshmon pamja në vijim te dyja ne fustane te kaltra.

Ja si duken ato, shiko foton:


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *