Kaq shumë ka ndryshuar ‘Alma’ nga “Familja Moderne”


Kaq shumë ka ndryshuar ‘Alma’ nga “Familja Moderne”

A ju kujtohet ‘Alma’ nga “Familja Moderne”, ja sa ka ndryshuar.

Vlora Merovci është një nga aktoret më të dashura për publikun ndër vite. Vlora, publikoi një fotografi ku shfaqet e lumtur në krahët e bashkëshortit.

Aktorja shkruan : “Kjo koha me e mire e vitit (mbas veres).” Ata përçojnë një energji pozitive me buzëqeshjen e tyre, shkruan Kosovarja.

Alma dikur ishte pjese e skenes televizive duke luajtur rolin si Alma e “Familjes Moderne”, vajza e cila ishte e martuar por hallet dhe problemet per te nuk kishin te mbaruar.

Qe nga ajo kohe, Vlora ka vendosur te qendroj large syrit mediatik duke mos marr pjese me neper seriale apo filma ne vendin tonë.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *