Gold Ag falënderon Zotin për këtë dhuratë


Gold Ag falënderon Zotin për këtë dhuratë

Gold Ag eshte nder artistet me te pelqyer ne estraden muzikore shqiptare, por ai poashtu eshte edhe mjaft i perfolur nga mediat roze per jeten e tij private, ai disa muaj me pare u be baba per here te dyte duke mirepritur keshtu ne jete nje djale.

Artisti tregohet gjithmonë shumë i afërt me personat e familjes, dhe shpesh ndan imazhe te ndryshme me ta, ai në shumë aspekte nuk mungon edhe për ndjekësit, duke mos munguar me poza të ndryshme.

Gold Ag vazhdon të jetë një emër i njohur në mediet rozë, ai me përkushtimin që ka ndaj karrierës, mbetët i dalluar me punën që bën, shkruan “Kosovarja”.

Pa dyshim, kohën më të madhe e kalon pranë familjes, duke publikuar shpesh momente bashkë me ta, në këtë fotografi të fundit, ai shihet bashkë me dy djemt duke falënderuar Zotin për këtë dhuratë.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *