Edoni tregohet i zoti në kuzhinë teksa asiston Xhulin gjatë gatimit (VIDEO)


Edoni tregohet i zoti në kuzhinë teksa asiston Xhulin gjatë gatimit (VIDEO)

Reality show tejet i pritur ‘Big Brothr VIP Kosova’ ka nisur transmetimin në kanalin e Klan Kosova dhe është duke u transmetuar për herë të parë në Kosovë.

Banorët do të qëndrojne të mbyllur për cmimin e madh prej 200 mijë eurosh, ndërsa gara duket të mos jetë e thjeshtë pasi konkurrentet kanë hyrë me bindjen e madhe se do të fitojnë.

Gjatë këtyre ditëve qëndrimi në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova, Xhuli e ka treguar se e do shumë kuzhinën.

Ajo gtuanpothuajse çdo ditë, madje buka e saj u bë edhe temë diskutimi mes shumë banorësh, e cila u përcjell me debate nga më të ndryshmet, përcjell Klankosova.tv.

Xhuli njëjtë ka vepruar edhe sot, ku ka shkuar në kuzhinë për të gatuar, derisa ishte Edoni ai që e asistonte./klankosova


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *