Çfarë ndodhi me Luanen, shfaqet me këmbët e dërrmuara dhe me shenja në fytyrë


Luana është shfaqur në postimin e fundit në Instagram ashtu siç nuk jemi mësuar ta shohim, moderatorja e njohur ka punuar me mund e me shpirt gjatë kësaj kohe dhe lodhja ka bërë të vetën.

Ajo ka treguar se këmbët i janë dërrmuar pas orëve të gjata xhirimesh këto ditë dhe tregon gjithashtu edhe fytyrën me shenja dhe tepër të acaruar derisa kete e shfaqi permes imazheve ne Instagram.

“Thjesht shume e lodhur… shenjat e tregojne qarte stermundimin e ketyre diteve intensive pune e xhirimesh. Por une mezi po pres te ndaj me ju gjithckaaaaaa!!!! Ps. Punoni fort per te qene e pavarur, per tja dal vet, per ti realizuar endrrat tuaja.. per te thene: Ja Dola serish!”, shkruan Luana.

Ndryshe, emisioni i saj Zemer Luana theu rekord shikimesh qysh ne episoden e pare ku u shikua me miliona here nga publiku dhe fansat e saj, ndersa ajo po vazhdon me suksesin duke ftuar fytyra te njohura publike ne emision.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *