Mama tipike shqiptare! Komenti i nënës së Rita Orës merr vëmendjen dhe po bën xhiron e rrjetit (FOTO)


Vera Ora njihet për komentet epike që i lë Ritës në fotot e saj.

Kështu ka ndodhur edhe në postimin e fundit të yllit të muzikës, e cila dukej mahnitëse me disa imazhe e shtrirë në një divan.

Por ajo që mori vëmendje ishte pikërisht mamaja e saj, e cila la një koment tipik të një mamaje shqiptare.

Vera i vuri në dukje Ritës se është ulur me këpucë në divan, teksa në komente shkruan: “Qy me kpuca ne kauq, s’po ndigjon”, shoqëruar sigurisht me të qeshura.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *