Blero më në fund zbulon fytyrën e të dashurës së re, kaq shumë i ngjanë Afronës


Blero më në fund zbulon fytyrën e të dashurës së re, kaq shumë i ngjanë Afronës

Blero vazhdon të jetë njëri ndër personazhet më të përfolura.

Ai pak muaj më parë, i dha fund edhe martesës së dytë me Afronën, përcjell ORAinfo.

Blero së fundmi u përfol edhe që është në një lidhje të re dashurie.

Në një foto ai shihet me një vajzë, e cila duket bjondinë dhe nga larg duket se i ngjanë shumë Afronës./ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *