Albina sapo doli nga frizerka, vjehrra do të bëjë lum për të


Albina sapo doli nga frizerka, vjehrra do të bëjë lum për të

Albina Kelmendi vazhdon të jetë një ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo këtë vit është martuar dhe është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme, përcjell ORAinfo.

Albina sot është rregulluar tek frizerka dhe po duket tejet bukur.

Vjehrra do të bëjë lum për Albina Kelmendin./ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *