Publikohen dy hite për festat e fundvitit


Në kuadër të xhirimeve për festat e fundvitit, këngëtarët shqiptar kujdesën të mbushin tregun muzikor me hite të reja.

Ditën e sotme janë publikuar dy këngë.

Sabri Fejzullahi lansoj këngën që titullohet “Ti meriton”. Kënga është e zhanrit baladë dhe i dedikohet dashurisë.

Ndërsa erdhi një bashkëpunim i fortë. Dani dhe Vjollca Haxhiu kanë bashkuar forcat për një super projekt të titulluar “Jem mat’miret”. Të dy këngët janë prodhim i Emra Com.

Të plotë mund ta ndiqni në linkun më poshtë./Indeksonline/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *