Për t’i zhdukur rrudhat, kështu e ‘injekton’ fytyrën Leonora Jakupi


Këngëtarja e njohur kosovare, Leonora Jakupi është shumë e dashur për audiencën, ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme, Leonora kohën e fundit është shumë aktive në rrjetin social, duke zbuluar pak nga jeta e saj private.

Edhe pse vitet po kalojnë, Leonora veç po shkon duke u rinuar, e këtë padyshim po e arrin ‘fal’ tretmanëve që i bën fytyrës dhe trupit në ordinanca të ndryshme estetike.

Leonora nuk po mund të pajtohet se po shkon drejt plakjes, dhe pothujese çdo ditë publikon video duke e trajtuar fytyrën dhe trupin nëpër qendra të ndryshme estetike.

Ajo se fundmi ka publikuar një video ku shfaqet duke e ‘injektuar’ fytyrën për t’i ‘zhdukur’ rrudhat e saj.

Duket se kjo po sjell rezultat, pasi fytyra e Leonorës po duket si vajzave 20 vjeçare. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *