Marigona ndan momentet më të mira me Robinin dhe të birin


Marigona dhe Robini që nga dita kur janë bërë prindër për herë të parë shprehin dashurinë e madhe që kanë për të birin.

Dyshja nuk ndalen me momente të shumta në rrjete sociale, ku reflektojnë gjithmonë pozitivitet pranë tij.

Edhe në këtë video të fundit, shihen disa momente kënaqësie mes tyre duke shijuar keshtu ne maksimum prinderimin.

Për më shumë, shikojeni postimin e plotë./kosovarja


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *