‘Kuku oj nane’, Liberta Spahiu zbulon një pjesë nga shtëpia e Big Brother VIP Kosova


Big Brother VIP Kosova fillon më 5 dhjetor. Por deri në nisjen e këtij spektakli, të gjithë jemi kurioz për pamjen e shtëpisë më të famshme.

Prezantuesja Liberta Spahiu ka publikuar sot një cep të shtëpisë ku duket njëra nga kamerat në një dhomë ngjyrë lejla kombinuar me portokalli. “Oh kuku oj nane”, shkruan Liberta.

‘Kuku oj nane’, Liberta Spahiu zbulon një pjesë nga

Gjithsesi, kjo është vetëm një pjesë e vogël e shtëpisë pasi gjithçka mund të shihni kur të nisë spektaklit.

Kujtojmë që Big Brother VIP Kosova ka opinionistë Olti Currin e Afërdita Paqaradën, ndërsa e drejtojnë Alaudin Hamiti dhe Jonida Vokshi.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *