Jo, jo nuk është Megi Pojani, ja cila ishte vajza që uroi publikisht Endri Çekiçin për ditëlindje (FOTO)


Jo, jo nuk është Megi Pojani, ja cila ishte vajza që uroi publikisht Endri Çekiçin për ditëlindje (FOTO)

Futbollisti shqiptar Endri Çekiçi feston ditën e sotme ditëlindjen. Këtë 26-vjetor futbollisti është më në vëmendje se asnjëherë dhe shkak për këtë është pikërisht Megi Pojani.

Megi dhe Endri përfliten prej muajsh si çifti më i ri i shoëbizit shqiptarë edhe pse asnjëeri prej tyre nuk ka bërë asnjë reagim publik.

Megi aktualisht është pjesë e DWTS ku në puntatën e parë Çekiç ishte aty me një buqetë gjigante me trendafila për t’i urar fat.

Prandaj të gjithë janë në pritje të një urimi nga Megi në ditëlindjen e tij, por duket se ky urim do të jetë aq privat saç ka qenë çifti deri tani.

Por mes urimeve nga shume miqë e koleg si Odise Roshi, Cikalleshi apo Armand Duka edhe një vajzë tjetër i ka uruar ditëlindjen publiksiht dhe ajo është motra e tij.

“Gëzuar ditëlindjen, je gjithçka për mua”, shkruan Egi të cilën Endri e ka ndarë në Instagramin e tij.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *