Alketa Vejsiut i del parashikimi per Ermal Mamaqin


Disa dite me pare në “Dance Albania” Ermal Mamaqi bëri një njoftim për librin e tij të sapobotuar të tilluar “Në garë me veten”.

Ai u shpreh se libri i tij është një ndër më të shiturit në panair dhe nuk i kurseu falenderimet, ndersa moderatorja Alketa Vejsiu shtoi se ka dalë parashikimi i saj.

Ermal Mamaqi: Ah, më fal, doja të bëja një falenderim për të gjithë miqtë që kanë ardhur këtë javë në panair dhe faleminderit shumë që e bëtë librin tim nga më të shiturit e këtij panairi.

Alketa Vejsiu: Shpallja ime, e kuptuat, doli.

Ermal Mamaqi: Faleminderit Alketa!

Ndryshe, Libri i Ermal Mamaqit u komentua shume nga publiku ende pa dal ne shitje.

Por Ermali dite me pare publikoi disa statistika ku tregoi se 1500 cope libra jane shitur enda pa dale libri.

Ndersa shtoi se komentet negavtive vetem po i japin me shume reklame.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *