Menaxheri i saj u martua me aktoren e njohur turke, missi shqiptar shkëlqeu në dasmën e organizuar në Stamboll


Eshte tejet e angazhiuar në një realityshou vallëzimi në Tiranë.

Por Arbnora Ademaj gjen kohë për menaxherin dhe mikun e saj, Irsel Civit.

Bukuroshja po merr pjesë në ceremoninë e martesës së tij me aktoren e njohur turke, Sevcan Yasar, që u mbajt në Stamboll.

E, Arbnora ka mahnitur me pamjen e saj.

E veshur me një fustan elegant, me një look të hatashëm, bukuroshja shqiptare rrezatonte me sharmin e saj.

Ndryshe, Arbnora po vazhdon te jete pjese e spektaklit te vallezimit Dance with me.

Edhe pse nje here ishte larguar per tu kthyer prape.

Ajo po shijon suksesin si aktore ne Turqi.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *