Ky është biznismeni me të cilin është fejuar moderatorja bukuroshe Eriona Sejdiu


Vendosi te fejohet në ditën e lindjes së saj.

Moderatorja dhe aktorja e njohur Eriona Sejdiu është fejuar sot.

Këtë e ka bërë të ditur përmes imazhevë ne rrjetet sociale.

Ku një herë postoi unazën e më pas edhe fotot me te fejuarin.

Ajo u fejua me biznismenin e njohur Blend Rexhepi.

Eriona u bë e njohur për publikun si moderatore ne emisionin Robipkaket kur don vet bashkë me Robert Berishen.

Kujtojmë që Eriona më parë kishte përfaqësuar Kosovën në “Miss Globe 2019”.

Ndërsa tani ajo po e provon veten edhe ne aktrim, ku me talentin e saj po pëlqehet shumë nga publiku.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *