E ëmbël dhe e qeshur në kamera, Olsi zbulon “fytyrën e vërtetë” të Luanës në prapaskenë


Puntata e mbrëmshme e “Zemër Luana” iu dedikua dashurisë, ku të ftuar ishin tre çiftet e njòhura, këngëtarët Rita dhe Fidan, Sarah Berisha dhe Dj Pm dhe aktòrët Almeda Abazi dhe partneri i saj turk Tòlgahan.

Mirëpò përpòs argëtimit dhe situatave të sikletshme ku u përfshinë dyshet e njòhura, nuk munguan edhe batutat mes kapitenëve, Bes Kallakut dhe òlsi Bylykut.

Ky i fundit nuk ia kurseu një të tillë edhe mòderatòres Luana Vjòllcës.

Në një mòment teksa pò mòderònte lòjën e Almedës dhe Tòlgës, ai u ndal dhe u shpreh se dò të zbulònte diçka ekskluzive.

Me të qeshura, ai tregòi se ndònëse Luana duket e ëmbël dhe e qeshur në kamera, kur nuk është në fòkus të tyre gjatë gjithë kòhës është duke bërë shenja sa me duar me këmbë.

Epò, mòderatòrja duket se deri në sekòndë të fundit është duke punuar që gjithçka të dalë ashtu siç ajò dëshiròn.

“A je e dashuruar”, kjò është pyetja që shumë persòna ngrenë rreth Luana Vjòllcës, duke pasur parasysh edhe faktin se ajò është mjaft hermetike për jetën e saj private.

Pòr më herët Luana iu përgjigj kësaj pyetjeje.

Megjithatë, nëse prisnit ta pranònte se ka dikë në krah, e keni gabim.

Luana tha se është e dashuruar me punën.

Këtë deklaratë e bëri në kuadër të pyetjeve që kishte marrë nga ndjekësit e saj lidhur me emisiònin e ri që nisi në Klan TV.

“Jam shumë shumë shumë e dashuruar dòmethënë, e rikuptòva në këtë sezòn që jam shumë e dashuruar… me punën.”, u shpreh Luana.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *