Vjehërr e nuse si dy shoqe, ky është raporti i Gëzimes me Remzien


Vjehërr e nuse si dy shoqe, ky është raporti i Gëzimes me Remzien

Gëzime Hamzaj, është një personazh shumë i komentuar.

Ajo u bë figurë publike që kur u martua me djalin e këngëtares së njohur, Remzie Osmani, shkruan ORAinfo.

Ata të dy janë çifti më i përfolur i shoë-bizzit dhe vazhdimisht janë në qendër të vëmendjes.

Reja e Remzie Osmanit javë me parë ka konfirmuar se po bëhet nënë për herë të dytë.
Gëzimja shihet se kalon mirë me vjëhrrën e saj, Remzien.

Ajo para pak çastesh ka publikuar foto bashkë me Remzien, ku shihen që të dy të lumtura. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *