Megi Pojani nis ‘pazaret’ për fitoren e “DWTS”, videoja ‘funny’ e saj me Sara Hoxhën do t’ju shkrijë së qeshuri


Megi Pojani nis ‘pazaret’ për fitoren e “DWTS”, videoja ‘funny’ e saj me Sara Hoxhën do t’ju shkrijë së qeshuri

Konkurrentja Megi Pojani mesa duket ia ka vënë syrin fitores së “Dancing With The Stars”.

Së fundmi, ajo ka publikuar një video në “Instagram”, ku shfaqet së bashku me Sara Hoxhën duke bërë ‘pazare’ së bashku për fitoren e cmimit.

Ato shihen teksa numërojnë paratë dhe bien në ‘ujdi’ me njëra-tjetrën.

Sigurisht që vajzat po bëjnë shaka dhe në fund fillojne në të qeshura.

Konkurrentja e “Dancing With the Stars”, Megi Pojani, ishte e ftuar së fundmi në një intervistë së bashku me balerinin e saj shoqërues në program, Jurgen Balën.

Dyshja zbuluan më shumë rreth raportit që kanë ndërtuar dhe eksperiencës së tyre në spektaklin e kërcimit.

Duke folur për eksperiencën e saj në “DWST”, Megi u shpreh se është një “lodhje e bukur.”

“Është lodhje shumë e bukur sepse unë e shijoj, më pëlqen.

Është e bukur si eksperiencë, në aspektin personal më ndihmon të jem më e shëndetshme, jo vetëm fizikisht por edhe mendërisht.

Shumë sfiduese”- u shpreh Megi./Iconstyle/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *