Askush nuk e priste: Fejohet moderatorja shumë e njohur kosovare


Askush nuk e priste: Fejohet moderatorja shumë e njohur kosovare

Këngëtarja shumë e njohur kosovare është fejuar sonte dhe kjo shumë kujt i erdhi e papritur.

Erjona Sejdiu është ish missi, prezantuesja dhe tashmë aktorja e komedisë.

Të gjjthë e njohin përmes angazhimit në emisionin e Robert Berishes, ku ajo ishte bashkë prezantuese.

Erjona, aktualisht është e angazhuar si aktore në një serial kosovar.

Ajo, sapo është fejuar me njeriun e zemrës.

Urime!


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *