Menaxheri i VIP-ave bën deklaratën e papritur: Ja kush është këngëtarja shqiptare më mendjemadhe…


Era Istrefi është padyshim një nga këngëtaret më të dashura të publikut, e cila na ka bërë krenar në mbarë botën. E dimë se është unike në stilin e saj në ekran, por si është Era Istrefi në prapaskenë? Menaxheri i VIP-ave, Xhani Demika i ftuar së fundmi në emisionin “Glamour Zone” tregoi se çfarë nuk i ka pëlqyer tek Era.

Ester Bylyku: Cila është artistja më mendjemadhe e showbiz-it shqiptar?

Xhani Demika: Era Istrefi. Edhe kur kam rastisur në koncerte, ka qenë shumë e ftohtë, dhe më është dukur mendjemadhësi. Mbaj mend në koncertin e fundit që rastisëm, ajo ka qenë e tërhequr nga të gjithë njerëzit.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *