Me apo pa lekë do jetë koncerti i Dua Lipës në Tiranë? Ja çfarë është vendosur


Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa do të do të performojë në Tiranë më 28 nëntor në kuadër të turneut të saj botëror “Future Nostalgia.”

Koncerti do të mbahet në sheshin “Skënderbej” ditën e Flamurit.

Por pyetja që kanë të gjithë është: A duhet të pagujmë për të parë Dua Lipën në Tiranë?

Përgjigja është “Jo” dhe kjo gjë është konfirmuar përmes një postimi në Twitter nga kryetari i Bashkisë Tiranë.

Nga ana tjetër, me anë të një postimi në faqen e “Sunny Hill Festival”, Dua u shpreh:

“Emocioni është i madh për spektaklin “Future Nostalgia”, i cili do të mbahet në Tiranë, Shqipëri, në sheshin ‘Skënderbej’ më 28 nëntor 2022. Është nder të festosh një ngjarje kaq të rëndësishme – 110 vjetorin e Pavarësisë.”


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *