Foto që bëri xhiron e rrjetit, moderatori shqiptar “akuzon” Ronaldo dhe Messin se e kopjuan


Foto që bëri xhiron e rrjetit, moderatori shqiptar “akuzon” Ronaldo dhe Messin se e kopjuan

Fotoja e Cristiano Ronaldos dhe Linel Messit po bën xhiron e rrjetit.

Ata postuan në Instagram një foto ku shfaqeshin të dy bashkë duke luajtur shaj.

Ndërsa kjo foto është bërë objekt bisede në të gjithë botën.

Ajo ku dy legjendat futbollit që pozojnë bashkë.

E një reagim krejt i habitshëm ka ardhur nga moderatori Turjan Hysko.

Ai ka postuar një foto me vëllain e tij, Eljo dhe “akuzon” Ronaldon e Messn për kopjim.

“Edhe të thashë o Eljo Hysko, mos ia nis Cristianos”, shkruan ai me shaka.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *