Edhe pse është nënë e dy fëmijëve, Fjolla shfaqet me këtë veshje në klub nate!


Edhe pse është nënë e dy fëmijëve, Fjolla shfaqet me këtë veshje në klub nate!

Fjolla Morina, padyshim është njëra nga emrat më të komentuar të show-bizzit kosovar.

Lidhjet dhe ndarjet e saj, ka qenë gjithmonë në fokus dhe në vëmendjen e publikut, shkruan ORAinfo.

Tani, pas ndarjes së fundit nga biznesmeni, Fisnik Syla, ajo po vazhdon jetën e saj pa asnjë problem.

Ajo se fundmi ka publikuar disa foto ku tregon që ka dalë. E veshur me fustan të zi e shumë provokues, Fjolla ja paska qit ‘flakën’ meshkujve.

Edhe pse është nënë e dy fëmijëve, trupi i Fjollës është në top formë në këtë veshje provkuese në klub nate. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *