‘Shtiru sikur je nëna ime të lutem’, ja si i shpëtoi rrëmbimit 10-vjeçari në SHBA! Babi: Sa herë shoh videon më vjen të qajë


SHBA- Një djalë 10-vjeç ka shpëtuar për mrekulli nga rrëmbimi me anë të një truku, që duket si në filma amerikan.

10-vjeçari i quajtur Semy e kishte kuptuar se një grua e kishte ndjekur që nga shkolla dhe është ndalur në një dyqan duke i kërkuar shitëses që të “shtirej” si nëna e tij.Për fat të mirë, shitësja e ka ndihmuar dhe i ka mbyllur derën gruas. Babai i djalit tha se sa herë që shikon videon i vjen për të qarë.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *